Під варту взяли волинян, один з яких скалічив чоловіка, а інший – вбив - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
Під варту взяли волинян, один з яких скалічив чоловіка, а інший – вбив

Обох зловмисників арештували на 60 днів.

Фото Pixabay.

Під варту взяли волинян, один з яких скалічив чоловіка, а інший – вбив

Прокурори Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої відстояли в суді апеляційної інстанції запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 48-річному волинянину, підозрюваному у заподіянні знайомому тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті потерпілого (ч.2 ст. 121 КК України)

Слідство вважає, що увечері 27 серпня 2020 року нетверезий чоловік вдарив ножем у груди товариша по чарці і вцілив у серце. Потерпілий помер.

Прокурори, підтримавши клопотання слідчих, домоглися застосування судом до підозрюваного у вчиненні цього злочину запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 днів, проте сторона захисту оскаржила це рішення.

Суд, приставши на позицію прокурорів, залишив чоловіка під вартою.

За наполегливої позиції прокурорів Іваничівського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури  48-річному волинянину, який заподіяв знайомому тяжке тілесне ушкодження, суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Нетверезий чоловік 05 вересня 2020 року завдав удар ножем у груди так само товариша по чарці.

Суд, приставши на позицію прокурорів, залишив чоловіка під вартою.

На щастя, потерпілий вижив.

Його кривднику повідомлено про підозру в заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121 КК України) й найближчих 60 днів він перебуватиме під вартою. 

Довідково: Згідно із санкцією ч.1 ст. 121 КК України, умисне тяжке тілесне ушкодження карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

За заподіяння ж тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті потерпілого, санкцією ч. 2 ст. 121 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Нагадаємо, душила дитину і відлупцювала свідка: матір знущається над донькою з інвалідністю.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області.