94-річна майстриня продає свої ляльки на вулиці, щоб оплатити операцію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 34.02
94-річна майстриня продає свої ляльки на вулиці, щоб оплатити операцію

Варвара Мацелла.

Фото Обозреватель.

94-річна майстриня продає свої ляльки на вулиці, щоб оплатити операцію

У Києві Варвара Мацелла продає біля станції метро «Площа Льва Толстого» ляльки-мотанки, виготовлені власноруч, щоб оплатити собі операцію на руці

«Подумати тільки – людині 94 (!) роки, на Варвари буде 95! А в планах дожити до 100! І виставку ще планує влаштувати свою! І про сім'ю лялечок розповіла! А якщо попросити, то і гумореску прочитає – не кожен сучасний актор так зможе», – повідомила вражена спілкуванням із бабусею її колега-майстриня Оксана Білоус.

Варвара Мацелла – доволі відома у Києві майстриня, раніше вона проводила  для дітей майстеркласи з виготовлення українських традиційних іграшок.

 

 Зазначимо, пані Варвара Мацелла – доволі відома у Києві майстриня, раніше вона проводила  для дітей майстеркласи з виготовлення українських традиційних іграшок. Шанувальники її творчості кажуть про дуже позитивну енергетику від її ляльок-мотанок. Їх купують як обереги. Видно, і бабусю вони бережуть.

 
Джерело: Обозреватель.