Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
ВООЗ стурбована галопуючими темпами поширення коронавірусу в Європі

Що коїться!

Фото pravda.com.ua

ВООЗ стурбована галопуючими темпами поширення коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я стурбована через підвищення кількості випадків інфікування коронавірусом в Європі.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Deutsche Welle.

За словами директора офісу ВООЗ у Європі Ганса Клюґе, кількість випадків зараження за останній тиждень перевищила показники інфікування під час першого піку коронавірусу в Європі в березні. «Вереснева кількість інфікувань має стати сигналом, щоб усі ми схаменулися».

Клюґе наголосив на необхідності дотримуватися заходів з протидії коронавірусу. Серед них - комплексні тести, уникнення великого скупчення людей, миття рук, дотримання дистанції між людьми та носіння масок для захисту рота і носа.

При цьому представник ВООЗ заявив, що організація не збирається змінювати рекомендації щодо 14-денного карантину для всіх, хто міг заразитися коронавірусом.

При цьому представник ВООЗ заявив, що організація не збирається змінювати рекомендації щодо 14-денного карантину для всіх, хто міг заразитися коронавірусом. Клюґе також зазначив, що хоча концепція карантину повинна зберігатися, її треба «безперервно адаптувати».

Експертка ВООЗ Кетрін Смолвуд уточнила, що рекомендація щодо 14-денного карантину «ґрунтується на нашому розумінні інкубаційного періоду та передачі хвороби».

Пряма мова Клюґе: «Як далі розвиватиметься пандемія, залежить від нас. Ми вже завдали їй один удар у відповідь, і тепер ми можемо вдарити вдруге».

Telegram Channel