Прокуратура на Волині домоглася повернення у державну власність земельної ділянки вартістю 78,5 мільйона гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.00 € 33.72
Прокуратура на Волині домоглася повернення у державну власність земельної ділянки вартістю 78,5 мільйона гривень

Підприємство не мало права на цей наділ.

Фото Pixabay.

Прокуратура на Волині домоглася повернення у державну власність земельної ділянки вартістю 78,5 мільйона гривень

Йдеться про наділ площею понад 82 га у Горохівському районі

Господарський суд Волинської області задоволив позов Володимир-Волинської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації і скасував рішення державних реєстраторів про реєстрацію у Державному земельному кадастрі та Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно права постійного користування одним із підприємств області земельною ділянкою вартістю 78,5 млн гривень.

Підприємство на момент реєстрації права постійного користування ділянкою навіть не належало до переліку суб’єктів, які могли набувати таке право.

Підставою пред’явлення позову стали порушення вимог чинного законодавства при віднесенні ділянки земель промисловості, яка знаходиться за межами населених пунктів Мар'янівської селищної ради Горохівського району, до земель комунальної власності.

Згідно ж із Законом ці землі – державна власність.

Окрім цього, підприємство на момент реєстрації права постійного користування ділянкою навіть не належало до переліку суб’єктів, які могли набувати таке право.

Відтак прокурори в суді домоглися повернення земельної ділянки у власність держави.

Нагадаємо, Україна може залишитися без врожаю: народний синоптик прогнозує небувалу посуху.

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.