Єдиний українець, який у 2020 році помер від отруєння грибами, - волинянин - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Єдиний українець, який у 2020 році помер від отруєння грибами, - волинянин

На Волині - 3 випадки отруєння грибами з початку року, один - смертельний.

Фото МОЗ.

Єдиний українець, який у 2020 році помер від отруєння грибами, - волинянин

Із початку року в Україні зареєстровано 60 постраждалих осіб внаслідок отруєння дикорослими грибами, з них одна людина померла – на Волині

Постраждалих зареєстровано у Донецькій, Дніпропетровській областях — 8 осіб; у Рівненській, Вінницькій Чернівецькій та Чернігівській областях по 5 осіб; у Черкаській області — 4 особи, у Волинській області — 3 особи, (1 летальний), у Полтавській області — 3 осіб, у Житомирській, Закарпатській, Харківській, Херсонській, Львівській областях по 2 осіб, у Івано-Франківській, Кіровоградській, Одеській та Сумській областях по 1 особі, інформує Центр громадського здоров'я України.

Із початку року в Україні зареєстровано 60 постраждалих осіб внаслідок отруєння дикорослими грибами

Страви з грибів є у раціоні харчування мешканців багатьох регіонів України.

Не забувайте, що дотримання правил збирання, приготування грибів – справа відповідальна. Наявність навіть одного отруйного гриба серед їстівних може спричинити отруєння.

Щорічно найбільше смертельних випадків отруєння грибами відбувається через вживання в їжу блідої поганки. Але є й інші гриби, що можуть призвести до важкого отруєння та летальних результатів. Тому під час грибного сезону важливо навчитися відрізняти, які гриби є отруйними та навіть смертельно небезпечними.

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.