Закоханий парубок намагався залізти до дівчини на 16-ий поверх по газовій трубі (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Закоханий парубок намагався залізти до дівчини на 16-ий поверх по газовій трубі (Фото)

А таки ж орел!

Фото Інформатор Дніпро

Закоханий парубок намагався залізти до дівчини на 16-ий поверх по газовій трубі (Фото)

Піднявся лише до 11-го...

У Дніпрі минулої ночі чоловік поліз по газовій трубі до жінки на 16-ий поверх після її заборони пускати його до під'їзду.

Подробиці незвичайного інциденту повідомило видання «Інформатор», інформує УНІАН.

Піднятися традиційним способом чоловікові не дозволила консьєржка на прохання господарки квартири, яка заборонила пускати його до неї. 

Він стався в ніч на середу. Піднятися традиційним способом чоловікові не дозволила консьєржка на прохання господарки квартири, яка заборонила пускати його до неї. За словами консьєржки, чоловік вийшов з під'їзду, а через якийсь час мешканці побачили, як він піднімається по трубі наверх. Консьєрж викликала поліцію, на місце також приїхали рятувальники.

Учасником інциденту виявився хлопець 1991 року народження, він постраждав. Копи встановили, що йому вдалося дістатися до 11-го поверху, а потім він самостійно спустився, без допомоги рятувальників.  Однак між 6 і 7 поверхами залишилася висіти його куртка, яку рятувальники згодом намагалися дістати за допомогою автодрабини.