Курси НБУ $ 36.66 € 39.65
Недалеко від Волині приземлилися російські десантники

Сотні військових прибули на навчання в Білорусь.

Фото Pixabay.

Недалеко від Волині приземлилися російські десантники

У рамках військових навчань «Слов'янське братство-2020», які відбуваються під Брестом, беруть участь військові з різних куточків Росії

Учасники навчання – не тільки десантники Псковського з'єднання, як повідомляли раніше. 23 вересня літаки Іл-76МД військово-транспортної авіації ВКС Росії перекинули з території РФ парашутним способом батальйонно-тактичну групу Іванівського з'єднання повітряно-десантних військ. Бійці приземлилися на полігоні «Брестський». Про це повідомляє «Волиньпост» з посиланням на «Вечерний Брест».

Білоруські та російські військові шліфують також десантування з вертольотів, блокування населеного пункту і знищення умовних незаконних збройних формувань.

Нагадаємо, що під час активної фази навчань білоруські та російські військовослужбовці відпрацьовують десантування основних сил в рамках поставлених завдань. Раніше на полігон «Брестський» прибули російські десантники зі складу батальйонної тактичної групи Псковського десантно-штурмового з'єднання. Під Гродно - батальйонна тактична група Тульського з'єднання повітряно-десантних військ РФ. Білоруські та російські військові шліфують також десантування з вертольотів, блокування населеного пункту і знищення умовних незаконних збройних формувань.

За інформацією білоруської сторони, кількість основних систем озброєння під час навчань становить понад 500 одиниць бойової техніки. У тому числі близько 90 танків, 350 бойових броньованих машин, понад 130 знарядь, реактивних систем залпового вогню і мінометів.

Нагадаємо, США запровадили санкції проти низки пов'язаних із Кремлем росіян.

Telegram Channel