У місті на Волині поліція перевірятиме школярів, які пішли на самоізоляцію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
У місті на Волині поліція перевірятиме школярів, які пішли на самоізоляцію

Чи дотримуються учні карантину.

Фото Суспільного.

У місті на Волині поліція перевірятиме школярів, які пішли на самоізоляцію

520 учнів і 44 педагоги школи третій день на дистанційному навчанні

Учнів шкіл, які нині на дистанційному навчанні, та школярів недужих на коронавірусну інфекцію перевіряють на дотримання вимог самоізоляції.

Про це розповів Суспільному заступник начальника Рожищенського відділу поліції Ігор Ісаков.

Правоохоронці спільно із працівниками ювенальної превенції та епідеміологами перевіряють, чи залишаються контактні з недужими особами школярі вдома.

«Перевіряємо й інші школи. Щоб ці діти з другої школи не відвідували своїх друзів по інших школах. Вони в будь-який час можуть підійти, перетелефонувати, діти виходять з будинку, показуються, що вони є дійсно вдома, дотримуються всіх правил» - каже Ігор Ісаков.

У місті Рожище 520 учнів і 44 педагоги школи №2 третій день на дистанційному навчанні. З 21-го вересня освітній заклад закрили на карантин. Напередодні на COVID-19 там захворіла вчителька.

Минулого тижня занедужав десятикласник.

За словами головної санітарної лікарки області Наталії Янко, в період пандемії в Рожищенському районі підтвердили 144 випадки COVID-19. Дві людини померли. Нині район – у жовтій карантинній зоні.

Станом на 23 вересня 8 шкіл в області були вимушені перейти на дистанційну форму навчання через виявлений COVID-19 в школярів та педагогів. Про це Суспільному розповіла заступниця начальниці обласного управління освіти Тетяна Соломіна.

 

Джерело: Суспільне. Волинь.