ЗНО-2021: випускники складатимуть іспити з математики двох рівнів складності - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
ЗНО-2021: випускники складатимуть іспити з математики двох рівнів складності

Правила здачі зовнішнього тестування з математики наступного року дещо змінено.

Фото Pixabay.

ЗНО-2021: випускники складатимуть іспити з математики двох рівнів складності

Учасники тестування, які вивчали предмет профільно, незалежно від подальших планів на вступ, повинні виконати тест із поглибленими за складністю завданнями

З 2021 року випускники шкіл обов'язково складатимуть Державну підсумкову атестацію з математики різного рівня складності. Про такі нововведення повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, інформує glavcom.ua.

Якщо учень навчався за рівнем стандарту та не планує вступати до вишу, де вимагають ЗНО з математики – складає тест, що містить завдання, для оцінювання базових компетентностей. В такому випадку випускник отримує лише оцінку ДПА за 12-бальною шкалою.

Зазначається, що тестові завдання будуть розділені за рівнем стандарту та профільним рівнем.

«Тест для випускників, які навчалися за рівнем стандарту, буде містити 28 завдань. На його виконання відведено 150 хвилин. Зошит із тестами профільного рівня складається із 34 завдання, на виконання яких учень матиме 210 хвилин», – інформують в Центрі оцінювання якості освіти.

Наголошується, якщо учень навчався за рівнем стандарту та не планує вступати до вишу, де вимагають ЗНО з математики – складає тест, що містить завдання, для оцінювання базових компетентностей. В такому випадку випускник отримує лише оцінку ДПА за 12-бальною шкалою.

«Учень, який навчався за рівнем стандарту, але хоче поступити у вищий навчальний заклад, де потрібна математика – повинен скласти тест за рівнем стандарту, а також виконати завдання поглибленого рівня. Тоді учень також отримає результат ЗНО за 100-бальною шкалою», – пояснюють в Центрі оцінювання якості освіти.

При цьому учні, які вивчали математику за профільним рівнем, незалежно від подальших планів на вступ, повинні виконати тест із завданнями поглибленого рівня.

Нагадаємо, гривня до долара подешевшала на шість копійок.