Волинські рятувальники «гасили» пожежу на найбільшій у районі автозаправці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
Волинські рятувальники «гасили» пожежу на найбільшій у районі автозаправці

Пожежа на АЗС.

Волинь-нова

Волинські рятувальники «гасили» пожежу на найбільшій у районі автозаправці

Завдяки правильному порядку застосування сил і засобів умовна пожежа була успішно ліквідована

24 вересня у смт Любешів відбулись комплексі тактико-спеціальні навчання з ліквідації пожежі на найбільшому в районі автозаправному комплексі.

Про це інформує пресслужба ДСНС Волині.

Фахівці цивільного захисту спільно з персоналом АЗС відпрацювали порядок дій у випадку пожежі. Першими в боротьбу з вогнем приступили працівники станції, які вжили заходів для евакуації людей і техніки з небезпечної території, застосували для гасіння вогню вогнегасники.

Першими в боротьбу з вогнем приступили працівники станції, які вжили заходів для евакуації людей і техніки з небезпечної території, застосували для гасіння вогню вогнегасники.

 

Рятувальники 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Любешів Управління ДСНС у Волинській області прибули до місця події в складі двох відділень, включились в апарати на стисненому повітрі та провели бойове розгортання.

Для подачі на гасіння пожежі пального рятувальники одягнули тепловідбивні костюми. Завдяки правильному порядку застосування сил і засобів умовна пожежа була успішно ліквідована.

 

Джерело: Управління ДСНС Волині.