Не їдьте взавтра через «Дорогуськ» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Не їдьте взавтра через «Дорогуськ»

Для перетину кордону оберіть інші пункти пропуску.

Фото ДПСУ.

Не їдьте взавтра через «Дорогуськ»

За повідомленням польської сторони, у вівторок, 29 вересня, з 09.00 до 19.00 за київським часом (з 08.00 по 18.00 за варшавським), будуть проводити технічне обслуговування трансформаторних станцій у пункті пропуску «Дорогуськ»

У зв'язку із зазначеними роботами буде відключено електроенергію. Протягом цього часу існує ймовірність уповільнення процесу оформлення контрольними службами Республіки Польща.

З метою уникнення накопичення транспортних засобів перед пунктом пропуску «Ягодин» краще обирати для перетину кордону інші пункти пропуску, які функціонують на українсько-польській ділянці.

Громадян просять врахувати цю інформацію під час планування закордонних поїздок. З метою уникнення накопичення транспортних засобів перед пунктом пропуску «Ягодин» краще обирати для перетину кордону інші пункти пропуску, які функціонують на українсько-польській ділянці.

Нагадуємо, що кордон з Республікою Польща можна перетнути в пунктах пропуску «Рава-Руська-Гребенне», «Краківець-Корчова», «Шегині-Медика» та «Грушів-Будомєж».

Джерело: Державна прикордонна служба України.