Попрощалися із загиблим бійцем волинської бригади (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Попрощалися із загиблим бійцем волинської бригади (Фото)

Військовому було 27 років.

Фото Суспільного.

Попрощалися із загиблим бійцем волинської бригади (Фото)

Військовий 14 бригади, що дислокується у Володимирі-Волинському, старший сержант Сергій Огінський з Івано-Франківщини, загинув унаслідок необережного поводження зі зброєю.

Сотні людей прийшли попрощатися із загиблим у зоні ООС прикарпатцем Сергієм Огінським до його будинку. Бійця ховають у Долині, що на Прикарпатті.

Попрощатися із бійцем приїхали побратими з 14-ї окремої механізованої бригади, у якій Сергій Огінський служив, повідомляє Суспільне.

Товариш загиблого Василь Скаб’як розповів, що із Сергієм товаришували з 15-ти років. Разом також працювали. Востаннє друзі спілкувалися близько двох тижнів тому. Про смерть Сергія Василь Скаб’як дізнався від спільного знайомого, який також воює.

Він хотів захищати свою країну, казав, що це все несправедливо, хотів змінити щось на краще. 

«Завжди був справедливим. Для нас це є велика втрата. Тяжко з цим змиритися. Він хотів захищати свою країну, казав, що це все несправедливо, хотів змінити щось на краще. Пробували його відговорювати не йти на війну. Але це було його рішення, він не раз говорив це, і ми його поважали», - розповів чоловік.

Нагадаємо, Сергій Огінський загинув у зоні проведення бойових дій. оловіку було 27 років, - про це повідомили на сторінці Долинського військового комісаріату. Чоловіку було 27 років. Сергій був старшим солдатом 14-ї окремої механізованої бригади. У Долину тіло бійця привезли 27 вересня. Долиняни колоною автомобілів супроводили машину, в якій везли Сергія Огінського.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Суспільне.