До бюджету-2021 закладено понад 15 мільярдів гривень на вакцину від COVID-19, – Степанов - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.53
До бюджету-2021 закладено понад 15 мільярдів гривень на вакцину від COVID-19, – Степанов

Під час визначення суми фахівці орієнтувалися на вартість речовини проти вірусу, яку надали компанії-розробники вакцини.

Фото Pixabay.

До бюджету-2021 закладено понад 15 мільярдів гривень на вакцину від COVID-19, – Степанов

Першочергово її нададуть представникам силових структур. У пріоритеті також освітяни

На вакцину проти коронавірусу та на заходи з боротьби з Covid-19 у проекті бюджету на 2021 рік Міністерство охорони здоров’я України заклало понад 15 млрд грн.

Ми заклали відповідні кошти на боротьбу з епідеміями та на заходи, які з цим пов’язані, зокрема і на вакцинацію.

Про це заявив очільник відомства Максим Степанов на засіданні Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, передає fakty.com.ua.

– Ми заклали відповідні кошти на боротьбу з епідеміями та на заходи, які з цим пов’язані, зокрема і на вакцинацію, – відзначив Максим Степанов.

За його словами, під час визначення суми фахівці орієнтувалися на вартість речовини проти вірусу, яку надали компанії-розробники вакцини.

Водночас на вакцинацію від коронавірусу за держаний кошт можуть розраховувати громадяни, які перебувають у групі ризику, а саме літні люди та ті, хто має супутні захворювання.

Раніше у МОЗ зазначали, що вакцину проти коронавірусу, окрім пенсіонерів та українців, які мають супутні захворювання, отримають також медичні працівники, а саме ті, хто надає допомогу хворим на Covid-19.

Нагадаємо, станом на 28 вересня видужало 66% волинян, в яких виявили коронавірус.