Президент вигнав Фокіна з ТКГ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
Президент вигнав Фокіна з ТКГ

«Головною метою нашої делегації, як і всієї держави, є повернення виключно на українських умовах усіх тимчасово окупованих територій, наших людей, а також встановлення довготривалого миру».

Фото УП.

Президент вигнав Фокіна з ТКГ

Президент Володимир Зеленський вивів Вітольда Фокіна зі складу делегації України у Тристоронній контактній групі і звільнив від виконання обов'язків першого заступника голови делегації

Відповідний указ президент підписав у середу.

«Для президента є принциповим, щоб усі, на кого покладено виконання функцій від імені держави, завжди керувалися у своїй діяльності та висловлюваннях національними інтересами України й чинили справедливо.

Президент констатував, що Вітольд Фокін відступив передусім від справедливої оцінки тимчасової окупації Росією Криму, міста Севастополя, окремих районів Донецької та Луганської областей нашої держави», - повідомляє сайт глави держави.

Робота української делегації у Тристоронній контактній групі продовжиться на основі чіткого розуміння повного контролю Росією тимчасово окупованих територій України.

«Робота української делегації у Тристоронній контактній групі продовжиться на основі чіткого розуміння повного контролю Росією тимчасово окупованих територій України. Головною метою нашої делегації, як і всієї держави, є повернення виключно на українських умовах усіх тимчасово окупованих територій, наших людей, а також встановлення довготривалого миру.

Підкреслюємо, що не можна просто назвати миром умови тимчасової окупації частини нашої території, заплющивши очі на існування окупаційних структур та повну відсутність безпеки на цій території. Потрібно вивести з України всі незаконні збройні формування, їхню військову техніку, провести повну деокупацію та повернути Україні контроль над частиною кордону з Росією. Тільки це може бути шляхом до справжнього миру.

Закликаємо членів делегації України в Тристоронній контактній групі працювати в режимі 24/7 для досягнення вказаної головної мети», - йдеться у заяві.

Джерело: Газета по-українськи.