У лікарнях не буде куди подітися: в Україні прогнозують до 9 тисяч нових випадків COVID-19 щодня - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.41
У лікарнях не буде куди подітися: в Україні прогнозують до 9 тисяч нових випадків COVID-19 щодня

Дотримуйтеся правил карантину!

Фото Pixabay.

У лікарнях не буде куди подітися: в Україні прогнозують до 9 тисяч нових випадків COVID-19 щодня

40% осіб досі відвідують масові заходи

Найближчими місяцями кількість хворих на COVID-19 може коливатися від 7 до 9 тисяч випадків на день.

Найближчими місяцями ми очікуємо, що кількість випадків перевищить 5 тисяч, і може складати від 7 до 9 тисяч випадків на день. В цьому ж контексті ми також спостерігаємо все більше випадків у Європі.

Про це заявив Керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Ярно Хабіхт в інтерв’ю Суспільному, передає volynnews.

«Найближчими місяцями ми очікуємо, що кількість випадків перевищить 5 тисяч, і може складати від 7 до 9 тисяч випадків на день. В цьому ж контексті ми також спостерігаємо все більше випадків у Європі», – розповів Ярно Хабіхт.

За його словами, в Україні ще й досі спостерігається передача вірусу в громадах.

«Ми не звузили передачу до кластерного поширення (через соціальні зв’язки: сім’я, клас в школі, працівники одного відділу – ред.), до якого йде багато країн Європи», – сказав керівник офісу ВООЗ в Україні.

Хабіхт зазначив, що якщо в грудні фіксуватимуть більше 9 тисяч випадків за день, то він буде стурбований більше.

Також, за даними досліджень ВООЗ, лише кожна 4-та особа регулярно миє руки і кожна 3-тя особа не дотримується фізичної дистанції, коли відвідує різні заходи.

Нагадаємо, де на Волині зафіксовані нові випадки коронавірусу.