Весільні сукні з Рівненщини купують навіть за океаном - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Весільні сукні з Рівненщини купують навіть за океаном

Весільні сукні з Рівненщини витісняють китайські зі світового ринку.

Фото rv.gov.ua.

Весільні сукні з Рівненщини купують навіть за океаном

За кордоном продаж продукції відбувався шляхом участі у виставках в Мілані, Нью-Йорку, Лондоні, Барселоні, Варшаві, Дюссельдорфі, Ессені, Атланті

Ексклюзивні весільні сукні рівненського виробництва експортують у понад 20 країн світу, у тому числі до Євросоюзу. Українська продукція не лише дешевша, а і якісніша від китайських.

 Сукні створюють від тканинної вишивки до готового виробу, втілюючи новаторські підходи.

Андрій та Ольга Мединські цей бізнес розпочали в 2002 році із весільного салону на ринку. Підприємці виховують семеро дітей, тож своїм прикладом доводять, що можна створювати моду не тільки на одяг, а й - на сім’ю.

Андрій та Ольга Мединські цей бізнес розпочали в 2002 році із весільного салону на ринку.

«Маємо багато клієнтів в Європі та США.  Найважче було для нас переконати європейських партнерів , щоб вони нас не боялися, – пояснив директор підприємства Андрій Мединський. - Ринок величезний, 90% продукції шиють у Китаї. Але, виявляється, наша продукція краща. Крім того, дешевша. Разом з нашими колегами ми це діло підіймаємо».

За кордоном продаж продукції відбувався шляхом участі у виставках в Мілані, Нью-Йорку, Лондоні, Барселоні, Варшаві, Дюссельдорфі, Ессені, Атланті. Все організовували своїми силами.

Свій колектив власники вважають ще одним цінним досягненням, тож  пишаються, що можуть надавати робочі місця для наших громадян в Україні, аби ті не шукали роботу за кордоном.

 

 «Працівники - це наш основний ресурс, – розповів Андрій Мединський. - Зараз працює 150, попри пандемію, ми готові збільшити чисельність працівників. Для цього ми впроваджуємо сучасні системи автоматизації та збільшуємо виробничі площі».

Рівень середньої заробітної плати на підприємстві – майже 12 тисяч гривень.

Окрім щоденної праці, колектив гарно відпочиває. Разом виїжджають на пікніки, проводять тематичні вечори. До прикладу, для колективу влаштовували вечори італійської та галицької кухні з переглядом тематичних фільмів.