14-річна дівчина з Миколаєва втела з дому і поїхала до хлопця на Волинь - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 34.40
14-річна дівчина з Миколаєва втела з дому і поїхала до хлопця на Волинь

Закрутив голову волинський парубок юнці з Миколаєва.

Фото Національної поліції України.

14-річна дівчина з Миколаєва втела з дому і поїхала до хлопця на Волинь

Школярку розшукували поліцейські

Близько 16:20 5 жовтня до відділу поліції звернулась 38–річна місцева мешканка з повідомленням про те, що зникла її донька, учениця 9-го класу Первомайської ЗОШ № 17. Неповнолітня близько 12:00 пішла з уроків та більше її ніхто не бачив.

На пошуки зниклої дівчинки був задіяний майже весь особовий склад відділу поліції.

Учениця в інтернеті познайомилася з юнаком із іншої області та потягом останнього місяця  вела з ним активне листування.

Правоохоронці з’ясували, що учениця в інтернеті познайомилася з юнаком із іншої області та потягом останнього місяця  вела з ним активне листування. У процесі розслідування поліцейським стало відомо, що вона потайки від рідних збиралась поїхати до нього в гості.

Провівши ряд оперативно-розшукових заходів, співробітники поліції упродовж доби розшукали втікачку у Волинській області. Дівчина знаходилась у родичів свого нового знайомого в місті Ківерці, куди вона дісталась на таксі, вартість якого їй оплатив новий приятель.

Найближчим часом правоохоронці повернуть мандрівницю додому. Будь-яких протиправних дій відносно неї вчинено не було.

Нагадаємо, 16-річний хлопець до смерті побив 44-річного сусіда.

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції України.