Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Володимир-Волинський за крок до «червоної» зони

Кількість хворих на коронавірус у Володимирі-Волинському й надалі збільшується.

Фото нововолинськ.com.ua.

Володимир-Волинський за крок до «червоної» зони

Високі показники приросту захворюваності – основний фактор, через який місто опинилося в «помаранчевій» зоні і поки в ній залишається

У місті не припиняють нагадувати мешканцям про заходи безпеки та дотримання карантинних обмежень, однак статистика захворюваності на коронавірусну інфекцію, на жаль, зростає щодня. За підсумками останніх двох тижнів Володимир-Волинський наблизився  до «червоної» зони, а це означає посилення протиепідемічних вимог передусім для містян, інформує Володимир-Волинська міська рада.

«Захворюваність на сьогодні є досить високою як в місті, так і в районі, та спостерігається в усіх вікових групах. Причиною в основному можна вважати закрите середовище (школи, дитячі садки, транспорт). З транспортом дуже багато пов’язаних випадків, тому що не всі хочуть дотримуватися передбачених вимог, – розповів завідувач Володимир-Волинським міськрайонним відділом ДУ »Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я» Валерій Онищук: – Ми бачимо, що підйом захворюваності пов’язаний ще й з організацією масових заходів. Такі заходи, як і масові святкування та застілля містян, потрібно обмежувати.  Із людей, що захворіли, маємо по 5-6 випадків з кола однієї сім’ї. Виїхали раз на природу – і практично з десяти осіб лише двоє залишилися із негативними результатами. Є питання особливо важливе: мами здають біоматеріали для тестування і перебувають на самоізоляції, але дітей вони відпускають в школу, у дитячий садок. Якщо мама хвора, то дитина перебуває в групі ризику. Тоді для чого відпускати її на навчання, до інших дітей? Ці діти потім стають джерелом захворювання».

Епідемічна ситуація є нестабільною, щодня лікарня приймає пацієнтів із підозрою на коронавірусну хворобу і якщо інфекція поширюватиметься такими темпами в подальшому , «червоної» зони місту не уникнути.

«Кількість хворих на коронавірус у Володимирі-Волинському й надалі збільшується. Всього за три останні  дні ми отримали 73 позитивні результати ПЛР-тестування мешканців на COVID-19. Станом на 7 жовтня  на коронавірус хворіють 205 осіб, поінформувала генеральний директор КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерина Чубок: – Усього від початку пандемії в місті Володимир-Волинський та Володимир-Волинському районі зареєстровано 784 випадків захворюваності». 

Епідемічна ситуація є нестабільною, щодня лікарня приймає пацієнтів із підозрою на коронавірусну хворобу і якщо інфекція поширюватиметься такими темпами в подальшому , «червоної» зони місту не уникнути.

«Основна причиною погіршення епідемічної ситуації та зростання кількості підтверджених випадків захворюваності на COVID-19 є недотримання населенням та суб’єктами господарювання запроваджених карантинних обмежень, вважає начальник Володимир-Волинського районного управління Держпродспоживслужби Надія Лозовицька. Вона наголосила на тому, що в закладах міста постійно фіксують порушення.

Telegram Channel