У Луцьку презентували культурно-мистецький проєкт «Королівство Русь» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.68
У Луцьку презентували культурно-мистецький проєкт «Королівство Русь»

У музеї виставили плакати на теми з історії коронації.

Фото lutskrada.gov.ua.

У Луцьку презентували культурно-мистецький проєкт «Королівство Русь»

Проєкт триватиме три роки

У приміщенні Художнього музею Луцька, відбулась презентація культурно-мистецького проєкту під назвою «Королівство Русь», у організації якого візьмуть участь департамент культури Луцької міської ради, Художній музей, видавництво «Ініціал» та мистецьке об’єднання «Куля». Про це інформує Луцька міська рада.

Цей проєкт буде присвячено 770-річчю коронування короля Данила І, князя Волинського та Галицького, сина Романа Великого Волинського.

Цей проєкт буде присвячено 770-річчю коронування короля Данила І, князя Волинського та Галицького, сина Романа Великого Волинського, і реалізовано низкою заходів, перший з яких - «Початок. 767». В його рамках експозиційний ряд виставки Елеонори Сабової-Дишко «Мовчання - золото» було доповнено рядом унікальних плакатів на теми з історії зазначеної події.

«Шлях у майбутнє лежить через минуле. І сьогодні ми шукаємо своє майбутнє в минулому. Робимо все для того, щоб зрозуміти ким є, ким були наші предки, чим нам пишатися, на що орієнтуватися. Знаючи шлях, який торували наші діди-прадіди, ми розумітимемо куди йдемо. Історія — це компас для нас.

І ми говоримо сьогодні, що йдемо в Європу. Адже є її давньою частиною та маємо насичену та яскраву історію, якою не просто треба пишатися — яку треба популяризувати», - звернувся до присутніх секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.