Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Волинський священник-волонтер відвіз на Луганщину консервацію маневицьких лісівників

Благодійну допомогу військові передали одиноким людям та соціально незахищеним сім’ям.

Фото Волиньліс.

Волинський священник-волонтер відвіз на Луганщину консервацію маневицьких лісівників

На початку жовтня настоятель храму УПЦ с. Оконськ Маневицького р-ну протоієрей Олександр Лановий разом із співвітчизниками відвідав Гірську обласну спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат, яка знаходиться у Луганській області

Священник зустрівся з директором закладу Марковою Любов’ю Анатолівною та передав продукцію консервного цеху ДП «Маневицьке лісове господарство». Зокрема передали соки березові, протерті лісові ягоди та консервовані овочі.

Протоієрей Олександр Лановий (праворуч вгорі) опікується школою-інтернатом на Сході.
Протоієрей Олександр Лановий (у центрі) опікується школою-інтернатом на Сході.

 

«У жовтні 2019 року мав можливість з’їздити та передати благодійну допомогу у м. Волноваха. Зустрівся з відповідальним по співпраці з цивільним населенням, які проживають на лінії розмежування. Благодійну допомогу військові передали одиноким людям та соціально незахищеним сім’ям».

Такий візит до школи-інтернат отець Олександр здійснив уже вдруге. Дітям до смаку продукція консервного цеху, всі охоче ласують варенням із лісових ягід та натуральними соками.

 

 Директор закладу вкотре подякувала за посильну благодійну допомогу волонтерам та лісівникам, адже така підтримка необхідна та важлива у теперішній час. Діти від себе подарували бісерне дерево, яке зробили власноруч.

Отець Олександр – настоятель церкви с. Оконськ – волонтерством займається з 2014-го року, з того часу періодично возить допомогу хлопцям на полігони та передову. Саме через нього наші бійці мають змогу посмакувати дарами волинських лісів.

«У жовтні 2019 року мав можливість з’їздити та передати благодійну допомогу у м. Волноваха. Зустрівся з відповідальним по співпраці з цивільним населенням, які проживають на лінії розмежування. Благодійну допомогу військові передали одиноким людям та соціально незахищеним сім’ям», – розповідає отець Олександр.

Пресслужба ДП «Маневицьке лісове господарство».

Більше про Олександра Ланового читайте тут.

Telegram Channel