Чоловік і жінка, які учора померли на Волині від коронавірусу, мали захворювання серцево-судинної системи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Чоловік і жінка, які учора померли на Волині від коронавірусу, мали захворювання серцево-судинної системи

2 летальні випадки.

Фото з відкритих джерел.

Чоловік і жінка, які учора померли на Волині від коронавірусу, мали захворювання серцево-судинної системи

Ситуація в області залишається тривожною

За добу на Волині зафіксували два летальні випадки внаслідок ускладнень коронавірусної інфекції. Померли мешканка 78-річна лучанка та 70-річний житель Ковельського району.

Про це сьогодні,  9 жовтня, повідомила на брифінгу у Волинській ОДА головний державний санітарний лікар області Наталія Янко.  

Вона повідомила, що хворі лікувалися в інфекційних стаціонарах області. Мали супутні захворювання, зокрема захворювання серцево-судинної системи.

Хворі мали супутні недуги серцево-судинної системи.

За слова Наталії Янко, кількість смертей на Волині у вересні збільшилась на 26%. Із початку жовтня в області зареєстрували уже 22 летальні випадки.

 

 

Таож головний державний санітарний лікар області зауважила, що ситуація в області з коронавірусом залишається тривожною, й може швидко вийти з-під контролю. За її словами, є також невеликий ріст захворюваності на грип та ГРВІ. Побільшало у 1,5 рази хворих із пневмоніями.

Джерело: ІА Волиньпост.