Лучанки – лідери чемпіонату жіночої Суперліги. За ними одразу – рівнянки

Ось така красуня Анастасія Карасьова захищає кольори луцької команди.

Фото з фейсбук-сторінки команди «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк).

Хоча поїздка до Запоріжжя виявилася не дуже вдалою як для перших, так і для других

Підопічні Богуслава Галицького – Волинь-Університет-ОДЮСШ»  – у вчорашньому матчі поступилися господаркам – команді «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ». Вже у першому сеті господарки майданчика показали «хто в домі господар» і просто розгромили гостей з рахунком 25:9. Дві інші партії пройшли в більш впертій боротьбі, проте підопічні Гарія Єгіазарова і в них виявилися сильнішими 25:22 і 25:20.

Осічкою «Волині» сповна скористалися волейболістки команди «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» з Рівного, яку очолює колишній тренер збірної Білорусі з волейболу 55-річний Петро Хілько. Там же у Запоріжжі вони в чотирьох парах перемогли дніпровську «Аланту» і піднялися на перше місце в турнірній таблиці.

Ще в одному матчі п'ятниці чернігівський «Університет-ШВСМ» в рідних стінах зазнав поразки від «Полтавчанки-ПНПУ» – 1:3.

Чемпіонат України з волейболу. Жінки.

Суперліга. 3 тур. 9 жовтня. Запоріжжя.

«Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя) – «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк) – 3:0 (25:9, 25:22, 25:20).

«Аланта» (Дніпро) – «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне) – 1:3 (22:25 23:25 25:15, 22:25).

Зате сьогодні волейболістки з Луцька перемогли дніпровську «Аланту» і знову лідирують в чемпіонаті країни. Тільки в першому сеті сильнішою була команда з Дніпропетровщини – 25:23, а далі три сети виграла «Волинь». У переможців відзначилися Людмила Осачук, яка набрала 19 очок, Марина Скрипник (15), Олена Рудик (13) і Вікторія Даньчак (11).

У волинянок особливо відзначилася Людмила Осачук, яка набрала 19 очок.

В другому матчі грали лідер (на той момент) чемпіонату «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» з Рівного та запорізька «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ». Місцеві волейболістки в цій зустрічі грали краще і впевнено досягли успіху в трьох партіях.

Читайте на нашому сайті ще публікацію – «Уродженець Нововолинська «наїхав» на «диванних експертів».

Суперліга. 3 тур. 10 жовтня. Запоріжжя.

«Аланта» (Дніпро) – «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк) – 1:3 (25:23, 23:25 19:25, 20:25).

«Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя) – «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне) – 3:0 (25:21, 25:14, 25:19).

Матчі цього туру в Житомирі за участю чотирьох клубів – «Полісся-ЖДУ» (Житомир), «Галичанки-ЗНУ» (Тернопіль), СК «Прометей» (Кам'янське) і «Хімік» (Южний) перенесені на 30 і 31 жовтня.

Підопічні Богуслава Галицького в цьому сезоні націлились на медалі. Тож тримаємо кулаки!
Підопічні Богуслава Галицького в цьому сезоні націлились на медалі. Тож тримаємо кулаки! Фото з фейсбук-сторінки команди «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк).

9. «Галичанка-ЗНУ» (Тернопіль) 4 0 4 0 1:12
10. «Університет-ШВСМ» (Чернігів) 5 0 5 0 1:15.

Матчі четвертого туру заплановані на період з 16 по 18 жовтня.

Читайте ще на нашому сайті публікацію – «Пенальті + пенальті = перша перемога «Волині» у сезоні».