Перехід на дистанційне навчання в Україні: МОН у понеділок направить рекомендації в регіони - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
Перехід на дистанційне навчання в Україні: МОН у понеділок направить рекомендації в регіони

Що вирішать у Луцьку?

Фото з відкритих джерел.

Перехід на дистанційне навчання в Україні: МОН у понеділок направить рекомендації в регіони

Зазначається, що міністерство не буде нікого змушувати запроваджувати дистанційне навчання

У понеділок, 12 жовтня, Міністерство освіти і науки направить в регіони лист з рекомендаціями щодо переходу закладів освіти на дистанційне навчання. Однак міністерство не буде нікого змушувати запроваджувати «дистанціонку».

Про це в коментарі РБК-Україна розповів т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Рекомендаційний лист в першу чергу стосуватиметься «помаранчевих зон» карантину і регіонів, де складна ситуація з поширенням коронавірусу.

«Ми, звичайно ж, будемо офіційно рекомендувати або змішану форму, або повністю дистанційну. Не наказувати, а рекомендувати... Ми нікого не можемо змусити, яку форму навчання застосувати. Вже ж давно набула чинносты децентралізація», - сказав Шкарлет.

Органи місцевої влади самі вирішують, коли починати канікули і яку форму навчання запроваджувати в закладах освіти.

 

Міністр зазначив, що органи місцевої влади самі вирішують, коли починати канікули і яку форму навчання запроваджувати в закладах освіти.

«Я закликав бути відповідальними всіх, незалежно від того, чи то школа, чи заклад вищої освіти. Університети давно, більшість з них, знаходяться на дистанційному навчанні для того, щоб здійснити соціальне дистанціювання», - додав він.


 

 

Джерело: РБК-Україна