Ще один факультет волинського університету пішов на самоізоляцію через коронавірус - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.76
Ще один факультет волинського університету пішов на самоізоляцію через коронавірус

Коронавірус серед студентів.

Фото з відкритих джерел.

Ще один факультет волинського університету пішов на самоізоляцію через коронавірус

Ректор розповів, чи піде виш на карантин

Ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось прокоментував заяву міністра Шкарлета щодо дистанційного навчання.

Очільник університету повідомив, що наразі немає офіційного наказу перевести університет в режим дистанційного навчання. Тому навчальний заклад продовжує працювати у звичному режимі.

Про це йдеться на сторінці студентського інформаційного порталу Східноєвропейсього національного університету імені Лесі Українки у фейсбуці.

За вихідні виявили ще 2 випадки ковіду на факультеті міжнародних відносин, він переходить на двотижневу самоізоляцію.

 

«Наразі ще один тиждень карантину доведеться відбути факультету іноземної філології через ситуацію із поширенням коронавірусу. За вихідні виявили ще два випадки ковіду на факультеті міжнародних відносин, він переходить на двотижневу самоізоляцію», – йдеться у повідомленні.

Цьось запевнив, що і надалі буде продовжуватися така практика: якщо будуть випадки, будуть запроваджені карантинні обмеження.

 

 

 

Джерело: СНУ