Народила в орендованій квартирі: студентку з Ковеля не посадили за вбивство дитини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.68
Народила в орендованій квартирі: студентку з Ковеля не посадили за вбивство дитини

Волі волинянку не позбавили.

Фото з відкритих джерел.

Народила в орендованій квартирі: студентку з Ковеля не посадили за вбивство дитини

20-річна дівчина народила дитину в орендованій квартирі

Личаківський районний суд Львова визнав винною 20-річну студентку Української академії друкарства Ярославу Н. у вбивстві своєї новонародженої дитини. Суд призначив їй рік тюремного ув’язнення, однак звільнив від відбування покарання.

Про це пише Захід. net.

Дівчина родом із Ковеля, зараз навчається в Українській академії друкарства. Вона нікому не повідомляла про свою вагітність та не була на обліку в поліклініці. Наприкінці лютого 2020 року в орендованій квартирі 20-річна дівчина самостійно народила дитину. Після пологів дівчинка була живою, але мати перерізала пуповину, поклала дитину у пакет та зав’язала його. Відтак дитина задихнулась та померла.

Щоб приховати вбивство, волинянка поклала пакет із мертвим немовлям у шафу квартири, у якій жила. Наступного дня сусідки дівчини викликали їй «швидку допомогу», а медики вже повідомили про цей випадок поліцію.

Після пологів дівчинка була живою, але горе-матір перерізала пуповину, поклала дитину у пакет та зав’язала його. Відтак дитина задихнулась та померла.

 

У судовому засіданні ковельчанка визнала свою провину та сказала, що думала, що дитина уже народилась мертвою.

 

 

Дослідивши усі докази у цій справі, суддя Назар Стрепко​ визнав дівчину винною у вбивстві своєї новонародженої дитини, призначивши їй рік тюремного ув’язнення. Однак її звільнили від відбування покарання, встановивши рік іспитового терміну.

Протягом цього часу дівчина має періодично з’являтись до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну свого місця праці чи житла, не виїздити без дозволу за кордон.

Джерело: Захід. net.