Ковельчанин став срібним призером чемпіонату Європи з параакадемічного веслування - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.78
Ковельчанин став срібним призером чемпіонату Європи з параакадемічного веслування

Тепла зустріч на пероні вокзалу.

Фото kovelrada.gov.ua.

Ковельчанин став срібним призером чемпіонату Європи з параакадемічного веслування

Переможця тепло зустріли рідні та представники влади

Нещодавно в місті Познань (Польща) відбувся чемпіонат Європи з параакадемічного веслування. Серед його призерів – ковельчанин Станіслав Самолюк, інформує Ковельська міська рада.

Вихованець Ковельського відділення обласної ДЮСШ дітей та молоді з інвалідністю Волинського регіонального центру «Інваспорт», майстер спорту України міжнародного класу здобув срібло на представницькому форумі.

Вихованець Ковельського відділення обласної дитячо-юнацької спортивної школи дітей та молоді з інвалідністю Волинського регіонального центру «Інваспорт», майстер спорту України міжнародного класу здобув срібло на представницькому форумі.

Заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник  відділу фізичної культури та спорту Ігор Семенюк, голова ГО «Спарта» Валерій Дружинович, батьки зустріли на вокзалі спортсмена, який повернувся із змагань до рідного Ковеля.

Ігор Ярославович привітав Станіслава, а також його наставника Валерія Дружиновича з черговим успіхом, побажав і надалі натхнення та подальших перемог.