Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
На Волині ліквідовано канал нелегальної міграції

На даний час вирішується питання про затримання підозрюваних.

Фото Нацполіція.

На Волині ліквідовано канал нелегальної міграції

Тривають подальші слідчі дії

Оперативними співробітниками Луцького прикордонного загону у взаємодії зі співробітниками Нацполіції та Служби безпеки України у Волинській області викрито та ліквідовано міжнародний канал нелегальної міграції.

Установлено, що громадянин Сирії, який постійно проживає на території України, організував переправлення нелегальних мігрантів до Польщі.

За результатами обшуку було вилучено автомобіль «Опель», який можливо використовувався як засіб протиправної діяльності, мобільні телефони та інші речові докази.

Нагадуємо, що 14 жовтня на українсько-польському кордоні затримали двох громадян Сирії, які через Західний Буг намагалися потрапити закордон.

Схожий випадок, коли турок, сирієць та вірменка за допомогою плавальних кругів долали річку, стався минулого тижня.

Сьогодні, в рамках кримінального провадження за ч.1 ст. 332 КК України, оперативниками прикордонного загону, спільно з слідчими Національної поліції, СБУ, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, проведено обшук за місцем проживання фігуранта в м.
Володимир-Волинський.

За результатами обшуку було вилучено автомобіль «Опель», який можливо використовувався як засіб протиправної діяльності, мобільні
телефони, картки стільникового зв’язку, фінансові документи, що свідчать про перерахунок значних сум коштів, та інші речові докази.

На даний час вирішується питання про затримання іноземця в порядку ст. 208 КПК України та обрання запобіжного заходу.

Тривають подальші слідчі дії.

Нагадаємо, на Волині чоловік упав під комбайн і помер.

Telegram Channel