Курси НБУ $ 36.66 € 39.65
Американська художниця подарувала луцькому музею свої картини

Завідувачка музею Зоя Навроцька та Христина Козюк з подарованою картиною.

Фото зі сторінки художнього музею м.Луцька у Facebook.

Американська художниця подарувала луцькому музею свої картини

Христина Козюк презентувала три свої полотна

Про це повідомив Художній музей м. Луцька.

Христина Козюк народилася у м. Чортків Тернопільської області. Навчалася в Національному лісотехнічному університеті України на факультеті дизайну. У 2005 році році переїхала до США.

З 2012-го вирішила присвятити своє життя мистецтву. У квітні 2017-го Христина Козюк виграла міжнародний грант, а з ним - перебування протягом місяця у Франції. Результатом цього стала поява низки творів малярства, натхненних французькою весною. Нині її твори зберігаються у приватних колекціях Франції, Італії, Іспанії, Польщі, найбільше – у США.

Нині її твори зберігаються у приватних колекціях Франції, Італії, Іспанії, Польщі, найбільше – у США.

«Христина Козюк є однією із тих, хто жертвує свої роботи або кошти з їх продажу на благочинність. Тож сьогодні ми мали велику честь отримати у подарунок твори знаної у світі українки. Невдовзі, після оформлення усієї необхідної документації, вони поповнять музейну скарбницю образотворчого мистецтва. Так поступово, крок за кроком, працівники музею пишуть нову сторінку розвитку мистецтва початку ХХІ століття, фіксуючи імена, їх твори чи цілі колекції», – йдеться у повідомленні.

У дарунок Художньому музею м.Луцька Христина Козюк подарувала три власні роботи: «Містика сходу сонця», «У сутінках», «Кольорове поле». Усі картини написані цього року.

Як ми вже повідомляли, луцький художник подарував музею картину, де човен символізує з’їзд монархів.

Telegram Channel