Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Схоже, що останні чесні вибори відбулись за президентства Порошенка – Ірина Геращенко

«За даними організації «Опора» поліція зареєструвала більше 2900 порушень під час передвиборчої кампанії. В той час як на президентських виборах 2019 року було 614 порушень, на парламентських – 537».

Фото ЄС.

Схоже, що останні чесні вибори відбулись за президентства Порошенка – Ірина Геращенко

Громадські організації фіксують масові порушення законодавства на місцевих виборах, а президент Зеленський працює віп-агітатором у своєї партії «Слуга народу». Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на засіданні погоджувальної ради

«В останньому інтерв’ю BBC Зеленський рефлексував, що Порошенко і досі вважає себе президентом. Проблема в іншому – в тому, що Зеленський і досі вважає себе кандидатом в президенти часів президентства Порошенка. І працює сьогодні не президентом держави, займаючись безпековою політикою, займаючись армією і боротьбою з ковід, а віп-агітатором «Слуг», – наголосила Геращенко. 

В останньому інтерв’ю BBC Зеленський рефлексував, що Порошенко і досі вважає себе президентом. Проблема в іншому – в тому, що Зеленський і досі вважає себе кандидатом в президенти часів президентства Порошенка.

«Інакше ніяк не можна пояснити те, на що вже тикають його носом громадські організації, в тому числі «Опора», що він займається прихованою агітацією, коли штампами передвиборчої агітації «Слуг» виступає з трибуни. Не з державною символікою, а де написано «Зе» чомусь. Йдеться про Президента України, яким би не було його прізвище», – наголосила Ірина Геращенко. 

За даними організації «Опора» поліція зареєструвала більше 2900 порушень під час передвиборчої кампанії.  В той час як на президентських виборах 2019 року було 614 порушень, на парламентських - 537, – зазначає Геращенко.

«Схоже, що останні чесні вибори в цій країні відбулися за часів президентства Порошенка», – говорить співголова фракції.

Вона наголосила, що зараз по країні фіксуються понівечені борди «Європейської Солідарності», наприклад Романа Сущенка в Черкасах, кандидата від партії Андрія Карпова у Полтаві. Крім того, виборча комісія в Кременчуці абсолютно злочинно відмовляла у реєстрації кандидатів від «Європейської Солідарності», навіть після рішень суду.

«І в цей час президент замість того, щоб гарантувати чесні вибори, займається псевдо опитуванням з незрозумілими джерелами фінансування», – зазначила депутатка. 

«Якщо у президента є зайві кошти, нехай направить їх на боротьбу з ковід. Я нагадаю, що Порошенко 100 мільйонів гривень направив у 200 лікарень, щоб забезпечити лікарів захисними костюмами і досі вони ними користуються. Якщо це меценатські кошти – нехай Зеленський попросить своїх друзів меценатів направити із на боротьбу з ковід. А якщо він дуже хоче якісь питання вирішити – у нього є право законодавчої ініціативи, і це можна робити через абсолютно законний шлях», – зазначила співголова фракції «Європейська Солідарність».

Telegram Channel