Як у Нововолинську працюють правила «червоної зони» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Як у Нововолинську працюють правила «червоної зони»

Люди скрізь у масках - і в магазинах, і на ринку, і в маршрутах.

Фото Суспільне.Волинь.

Як у Нововолинську працюють правила «червоної зони»

Нововолинськ у «червоній» карантинній зоні. З 19 жовтня тут діють додаткові обмежувальні заходи

Рішення про впровадження «червоної зони» ухвалила державна комісія ТЕБ та НС, після цього міська рада, - каже заступник міського голови Андрій Сторонський. Від сьогодні школярі пішли на двотижневі канікули. У ДНЗ Нововолинська працюють чергові групи, керівників ринку попереджено про суворе забезпечення карантинних та протиепідеміологічних заходів. Громадський транспорт в місті їздить. Працює міська автостанція, пише Суспільне.

Магазини, салони краси, стоматполіклініки, банки, заклади громадського харчування у місті працюють. Ринок для відвідувачів відкритий. На ринку одні підприємці відгороджуються захисними екранами, інші - ні. Не всі відвідувачі ходять в масках.

У місті триває ріст захворюваності, - каже керівниця місцевого лабораторного центру Наталія Мариніна, – щоденно реєструють близько 20 нових випадків хвороби. «Зареєстровано у нас всього - 912 випадків, тенденція спостерігається до росту захворюваності. Тому необхідно дотримуватися усіх протиепідемічних заходів», - каже жінка.

Люди скрізь у масках - і в магазинах, і на ринку, і в маршрутах.

Нововолинська міська лікарня - одна з семи опорних на Волині. Тут надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію. У медзакладі розгорнули 55 ліжок для хворих на ковід-19, раніше було 23, - розповідає заступниця директора медзакладу Олімпіада Галас. Інфекційне відділення розташоване в окремому корпусі. Додатково працює реанімаційне відділення, для 6 пацієнтів з COVID- 19. У зв’язку з оголошенням «червоної зони» планові операції, якщо це не загрожує життю пацієнта, переносять, - каже медик. На даний час у лікарні 33 пацієнти з підтвердженим діагнозом COVID- 19, 4 людини - у реанімації.

Жителька Нововолинська Ірина Новак каже, що знає про те, що місто віднесли до «червоної» зони. Вона помітила, що люди скрізь у масках - і в магазинах, і на ринку, і в маршрутах. «Бо раніше нововолинці дозволяли собі вольності без масок», - каже жінка.

Місто Нововолинськ, а також Володимир-Волинський та Ківерцівський район Волинської області від 19 жовтня за рішенням ТЕБ та НС опинились у «червоній зоні» та перебуватимуть там до нового карантинного розподілу - впродовж 14 днів.