Курси НБУ $ 36.74 € 39.60
На Волині чиновники лісового господарства завдали державі збитків на понад 17 мільйонів гривень. Їх судитимуть

Посадовці незаконно видавали лісорубні квитки.

Фото Pxhere.

На Волині чиновники лісового господарства завдали державі збитків на понад 17 мільйонів гривень. Їх судитимуть

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, кримінальному провадженні про вчинення заступником начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства та ще трьома посадовцями лісової галузі Волині службової недбалості, якою державі завдано збитків на суму понад 17,6 млн гривень (ч.2 ст. 367 КК України)

Слідство вважає, що чиновники, порушуючи вимоги Закону України «Про природно-заповідний фонд», через неналежне виконання службових обов’язків виписали та видали лісорубні квитки на проведення суцільних рубок головного користування на території загальногозоологічних заказників місцевого значення «Осівський» та «Озерянський» Державного підприємства «Турійське лісове господарство». Це призвело до незаконної рубки дерев різних порід.

Усі четверо обвинувачених, серед яких і директор «Турійського ЛГ», постануть перед судом, який обере їм міру покарання.

Невдовзі усі четверо обвинувачених, серед яких і директор «Турійського ЛГ», постануть перед судом, який обере їм міру покарання.

Нагадаємо, на Волині залишився лише один район, де не було летальних випадків через коронавірус.

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.
Telegram Channel