Викрили горохівчанина, який нелегально торгував пальним (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 34.40
Викрили горохівчанина, який нелегально торгував пальним (Фото)

Горохівчанин нелегально торгував пальним.

Фото ГУ ДФС.

Викрили горохівчанина, який нелегально торгував пальним (Фото)

На незаконній автозавравці вилучили 10 500 літрів пального

В рамках операції «Акциз-2020» співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області спільно з працівниками управління ДСНС України у Волинській області припинено факт безліцензійної діяльність пункту реалізації пального.

Про це інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Податківцями встановлено, що житель міста Горохів здійснював реалізацію дизпалива в роздріб без ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним.

Горохівчанин здійснював реалізацію дизпалива в роздріб без ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним.

 

Відтак, працівники податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби Волині на нелегальній АЗС вилучили 10 500 літрів пального, а також обладнання, що використовувалось для його зберігання та реалізації. Загальна вартість вилученого становить понад 350 тис. грн.

 

 

 

Відносно правопорушника складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

Фіскали готують матеріали адміністративної справи з метою прийняття рішення щодо притягнення до адміністративної відповідальності власника цієї АЗС.

 

Головне управління ДФС у Волинській області вкотре звертає увагу платників податків, які займаються зберіганням та реалізацією пального, на обов’язковості дотримання вимог чинного законодавства під час провадження господарської діяльності. Разом з тим, звертається до всіх громадян з проханням повідомляти про будь які виявлені факти, що вказують на порушення порядку зберігання чи реалізації пально-мастильних матеріалів за телефоном (0332) 777-102.

 

 

 

Джерело: ГУ ДФС у Волинській області