У Луцьку виділили півтора мільйона гривень на кисень хворим на COVID-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
У Луцьку виділили півтора мільйона гривень на кисень хворим на COVID-19

Ще 530 тисяч виділено на посилення протиепідеміологічних заходів.

Фото УП.

У Луцьку виділили півтора мільйона гривень на кисень хворим на COVID-19

Виконавчий комітет вніс зміни до бюджету Луцької міської територіальної громади

21 жовтня під час позачергового засідання виконавчого комітету, було прийнято рішення «Про перерозподіл видатків бюджету Луцької міської територіальної громади» та «Про внесення змін до бюджету Луцької міської територіальної громади».

1 500 000 грн - управлінню охорони здоров’я для КП «Луцька міська клінічна лікарня» та забезпечення подачі кисню пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2.

Згідно проєктів рішень, планується збільшити поточні видатки на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів для запровадження посилених протиепідемічних заходів в сумі 530 000 грн. Ще 777 363 грн буде виділено управлінню освіти на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, та 1 500 000 грн - управлінню охорони здоров’я для КП «Луцька міська клінічна лікарня» та забезпечення подачі кисню пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2.

Джерело: Луцька міська рада.