Зеленський поставив завдання до літа зробити дорогу до Шацьких озер - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.76
 Зеленський поставив завдання до літа зробити дорогу до Шацьких озер

Оглянув трасу на Люблін.

Фото з Сайту Президента.

Зеленський поставив завдання до літа зробити дорогу до Шацьких озер

Цьогоріч на Волині планують відремонтувати 156 кілометрів доріг

У рамках робочої поїздки до Волинської області Президент України Володимир Зеленський ознайомився з перебігом ремонтних робіт на ділянці автодороги М-07 Київ ‒ Ковель ‒ Ягодин (на Люблін).

Під час візиту на Волинь глава держави дав завдання дорожникам області до літа завершити ремонт дороги до Шацьких озер.

Нагадаємо, сьогодні, 22 жовтня, Волинь відвідав президент України Володимир Зеленський. Він побував на Ковельщині в селі Вербка, де проінспектував новозбудовану школу. 

Президенту розповіли, що протяжність траси М-07 у регіоні становить майже 160 км, а в напрямку Ковель – Ягодин – 60,4 км. З 2001 по 2019 рік було реконструйовано 30 км дороги. Цьогоріч на трасі здійснюють будівельні роботи загальною вартістю 107,1 млн грн.

Голова Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Олександр Кубраков нагадав, на трасі М-07 у напрямку пункту пропуску «Ягодин» у цьому році відбулася реконструкція та розширення дорожнього полотна до першої категорії. Найбільший обсяг робіт виконано ближче до кордону. У наступному році заплановане розширення та реконструкція пункту пропуску «Ягодин». У планах – щоб М-07, вся після Ковеля й до кордону, була першої категорії. Розширення до першої категорії проводилося також на трасі Н-22 Київ – Рівне. Крім того, повністю завершений обхід міста Луцька.

Президент оглянув відремонтовану «Варшавську трасу»

 

 

 

Глава держави поцікавився станом решти доріг, які з’єднують Луцьк з іншими містами та областями, зокрема тими, що потребують відновлення.

Олександр Кубраков доповів, що половина автошляхів у Волинській області вже в нормальному стані. У межах «Великого будівництва» цьогоріч тут оновлюють не тільки міжнародні, національні та регіональні дороги, а й 67 км територіальних доріг. На 2021 рік залишилися територіальні автошляхи, зокрема дорога, що веде до Шацьких озер. Її також починають відновлювати в цьому році, а завершити планують у наступному.

«Давайте так, щоб до літа все зробити. Все-таки Шацькі озера – це один з найкращих українських туристичних «магнітів», – сказав Зеленський.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Волинська ОДА.