
Фото жвавого індійського монаха облетіли чи не всі ЗМІ світу.
120-річний українець вилікувався від коронавірусу
Але чому про нього не знає «Книга рекордів Гіннесса»?
В Україні на COVID-19 захворіло вже 18 осіб, які мають вік понад 100 років.
Про це в коментарі УНН повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я за даними Центру громадського здоров’я.
«У нас за весь час пандемії було 18 хворих віком від 100 років. 11 чоловіків та 7 жінок. З цих 18-и померло тільки двоє осіб за весь час. І їм було по 102 роки. Решта в нас були живі-здорові, виписалися. Найстарший пацієнт – 120 років, живий», – повідомили у пресслужбі.
Також у пресслужбі зазначили, що вони не можуть розголошувати інформацію, де мешкає найстарший пацієнт, оскільки вона є конфіденційною.
Не можуть розголошувати інформацію, де мешкає найстарший українець, оскільки вона є конфіденційною.
До речі, найстарішою жителькою планети офіційно вважається японка Танака Кане, якій нині 117 років і 295 днів. У свої такі літа пані Танака ще й досі пише вірші, захоплюється каліграфією і математикою.

Читайте також на нашому сайті публікацію – «Через скаженого кота село закрили на карантин».
Рік тому в аеропорту Абу-Дабі (ОАЕ) співробітники випадково виявили найстарішого жителя планети, відомого в історії людства. Індійському монаху Свамі Шивананді, якщо нині живий, – 124 роки.
Згідно з паспортом, він народився 8 серпня 1896-го в індійському місті Калькутта. Чоловік прямував із рідного краю в Лондон з пересадкою в Дубаї.

Свамі Шивананда виглядає набагато молодшим за свої роки. За словами чоловіка, секрет його довголіття – йога, дисципліна і целібат.
У 2016 році чернець розповів, що зміг дожити до 120 років, тому що відмовився від сексу і не вживав їжу зі спеціями
«Я харчуюся дуже просто – відварені продукти без масла або прянощів. Я не п’ю молоко і не їм фрукти, тому що це вишукана їжа», – зазначив індієць.

Спить на підлозі, підкладаючи під голову дерев’яний брусок.
Чоловік раніше розповів журналістам історію свого життя: в п’ятирічному віці він втратив батьків. Родичі віддали його на виховання гуру, з яким він подорожував по Індії. Подорослішавши, Шивананда вирішив присвятити своє життя чернецтву. Свамі зізнався, що живе дуже скромно: наприклад, спить на підлозі, підкладаючи під голову дерев’яний брусок.
Читайте на нашому сайті також публікацію – «Чому ПЛР-тести можуть помилятися – пояснюють лікарі».
