На «UA: Волині» та «UA: Житомирі» у деяких працівників – COVID-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
На «UA: Волині» та «UA: Житомирі» у деяких працівників – COVID-19

Команди філій Суспільного інформуватимуть про важливі події, що відбуваються в областях, спеціальним телевізійним рухомим рядком

Фото pixabay.com.

На «UA: Волині» та «UA: Житомирі» у деяких працівників – COVID-19

Керівництво філій робить усе можливе, аби не розширювати коло контактних осіб: працівників поділено на групи для роботи позмінно, приміщення дезінфікують, посилено масковий режим, колег з ознаками ГРВІ до роботи не допускають. Раніше закупили й встановили кварцові лампи

Хворі на коронавірус працівники телеканалів «UA: Житомир» і «UA: Волинь» перебувають  на самоізоляції, як і всі члени команди, хто з ними контактував. Про це повідомив сайт «Суспільне. Детектор Медіа» з посиланням на пресслужбу Суспільного.

В ефірі «UA: Житомир» виходитиме один телевізійний випуск новин о 19:00 у межах вечірньої інформаційно-аналітичної програми «Сьогодні. Головне». Зменшено власне ефірне мовлення на «Українське радіо «Житомирська хвиля».

«UA: Волинь» удруге змінює режим роботи. Більшість фахівців телевізійної команди філії перейшли на дистанційний режим роботи. В ефірі тимчасово не виходитимуть телевізійні випуски новин і вечірня інформаційно-аналітична програма «Сьогодні. Головне». «Українське радіо. Луцьк» працює у звичайному режимі.

В ефірі «UA: Волинь» тимчасово не виходитимуть телевізійні випуски новин і вечірня інформаційно-аналітична програма «Сьогодні. Головне».

Команди філій Суспільного інформуватимуть про важливі події, що відбуваються в областях, спеціальним телевізійним рухомим рядком, а також в ефірі раідо та на диджитал-платформах.

Нагадаємо, від початку карантину до середини жовтня на Суспільному у 30 людей виявили COVID-19, із них 14 людей уже одужали, 15 співробітників – із симптомами хвороби. 23 жовтня п’ять працівників «UA: Львів» захворіли на COVID-19.