До будинку художника викликали поліцію через розчленовані і закривавлені трупи на його подвір’ї (Фото 18+) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 34.40
До будинку художника викликали поліцію через розчленовані і закривавлені трупи на його подвір’ї (Фото 18+)

Витратив 75 літрів «крові».

Фото: suspilne.media.

До будинку художника викликали поліцію через розчленовані і закривавлені трупи на його подвір’ї (Фото 18+)

До художника з Далласу у США Стівена Новака кілька разів приїжджала поліція через його реалістичні та криваві декорації до Хелловіну: він прикрасив будинок муляжами трупів, калюжами крові та пакетами з частинами тіла

«Я завжди вигадував різні жарти – такі, як літаючі примари або снігові скульптури 7 футів висотою. І якщо вже я роблю Хелловін, то він повинен бути гіперреалістичним», – розповів Новак, передає Dallas Observer.

 

 Так, одному з його манекенів розтрощило голову сейфом, в спині іншого застрягла бензопила, третього розчленували і засунули в сміттєвий мішок.

«Сусіди сказали мені, що протягом дня перед моїм будинком часто стояли машини поліцейських. Я тільки двічі був вдома, що зустріти їх. І вони сказали, що це круто, і вони приїхали тільки тому, що зобов'язані реагувати на скарги», - розповів художник.

За словами Новака, на всю інсталяцію він використав 75 літрів штучної крові.

За словами Новака, на всю інсталяцію він використав 75 літрів штучної крові. Однак, за нею треба постійно доглядати.

 

 «Часто йшли дощі, які змивали кров, тому щоранку до жаху собачників і бігунів я «поливав» тіла, поки вони проходили повз», - розповів він.

Художник також зазначив, що найбільше пишається візком зі сміттєвими пакетами, які здалеку нагадують розчленовані тіла.

 

 

Джерело: suspilne.media