Волинянка лікується від коронавірусу... велопрогулянкою і походами до лісу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.78
Волинянка лікується від коронавірусу... велопрогулянкою і походами до лісу

Самоізоляція+рух+кисень=здоров’я!

Фото з фейсбук-сторінки Наталії ТХОРЖЕВСЬКОЇ.

Волинянка лікується від коронавірусу... велопрогулянкою і походами до лісу

Природа - найкращий цілитель

Наталія Тхоржевська серед тих людей, які керуючись особистою відповідальністю перед суспільством, не побоялися сказати про свою хворобу. Адже «COVID-19 - не якесь сороміцьке захворювання , яке треба тримати у великому секреті!». Вона розповіла, що на 12 день після перших симптомів і на 8 день після тестування отримала позитивний результат тесту на COVID-19 ...

Жінка зазначила, що лікується від підступної недуги лісотерапією. «Самоізоляція + рух +кисень. Природа - найкращий цілитель. Колись , років 20, а може й більше тому, в мене була важка форма пневмонії, запустила дуже .Коли звернулась до свого лікаря (він і тепер кращий з кращих в окрузі) , вже ледь ходити могла... Лікар негайно забрав мене в лікарню й перше, що змушував мене силою (а сили тої геть вже не було) робити - рухатись.

- Хочеш жити- вставай і ходи! - наказував.

Я плакала від безсилля, але мусила вставати і ходити , як могла. Запам'ятала цей урок на все життя , що перша допомога легеням - це рух. Справді ж після велопрогулянки до лісу дихати стало значно легше.

Крім того, у своєму дописі у фейсбуці Наталія Тхоржевська зазначила, що сама почувається більш-менш нормально, але описала власні переживання і спостереження та наголосила на особистій відповідальності кожного з нас перед оточуючими.

Хочеш жити- вставай і ходи!

«Очевидно , що ситуація на державному рівні вийшла з-під контролю і все пущено на самоплив - природний відбір: більшість (чи хто-знає скільки...) перехворіємо в легкій формі , хтось важко перехворіє (не доведи Боже, бо пережили це в родині трохи раніше й відчули ЧОГО це вартує і морально, й матеріально, і ліки , до речі - теж дефіцит). А хтось і не впорається з хворобою - ніхто не знає, як наш організм зреагує...

Люди хворіють масово - хворих в рази більше, ніж офіційна статистика! ЩОДНЯ довжелезні черги (бачу на прикладі нашої АЗПСМ) людей з однаковими, всім відомими симптомами. Тестування роблять у край рідких випадках (такий протокол) - спочатку перевіряють підозри на інші схожі захворювання, COVID же в останню чергу. Лікар тут нічого не вдіє- такий протокол. До того часу інфікована людина, призаспокоєна, що в неї бронхіт чи щось типу того, спокійно «ділиться» вірусом з оточуючими.

Очевидно , що ситуація на державному рівні вийшла з-під контролю і все пущено на самоплив

Я точно знаю, де підхопила вірус, тому НАПОЛЯГЛА на тестуванні ПЛР. Бо сама щодня близько контактую з сотнею людей. Свідомо розумію, що ланцюг інфікування треба розірвати, але треба, щоб ВСІ ЦЕ РОЗУМІЛИ!!!

Ми не маємо права наражати на небезпеку тих, хто нас поруч! Поважаймо себе і оточуючих! І будьмо здорові!», - йдеться у дописі волинянки.