На підлозі спали дві медсестрички: пацієнтка розповіла про жахливі умови коронавірусної лікарні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
На підлозі спали дві медсестрички: пацієнтка розповіла про жахливі умови коронавірусної лікарні

Медикам доводиться працювати по 12 годин, не знімаючи захисного костюма.

Фото УНІАН.

На підлозі спали дві медсестрички: пацієнтка розповіла про жахливі умови коронавірусної лікарні

Пацієнтка розповіла, що медикам доводиться працювати по 12 годин, не знімаючи захисного костюма

Пацієнтка однієї з лікарень Житомира, де лікують хворих на коронавірус, розповіла про жахливі умови, в яких доводиться працювати медикам.

Про це пише УНІАН посилаючись на допис жінки у фейсбуці.

«Уявіть: ви в скафандрі 12 годин. Є тільки очі. Медичний одяг не провітрюється, тобто ваш піт з вами, його навіть витерти не можна, тому що руки в гумових рукавичках. Ви мокрі, постійно бігаєте з палати в палату, тому що в кожній з палат є хворі, у яких за 40 температура і треба крапельниці. Постійно... Я вночі вийшла в туалет. Перед ним на підлозі, обнявшись, спали 2 медсестрички. Тому лягати ніде, кожен куточок відділення з хворим, так і лягли на пару хвилин, втомлені. У скафандрах і гумових рукавичках. Через секунду вони прокинулись із питанням чи все «ок» у мене. Я навіть сказати не змогла, кивнула. Тому що це реальність. Реальність наших лікарень і лікарів», - розповіла Ірина Яцик.

На підлозі, обнявшись, спали дві медсестрички. Лягати ніде, кожен куточок відділення з хворим, так і лягли на пару хвилин, втомлені. 

Також жінка зазначила, що COVID-19 кожен з пацієнтів переносить по-своєму.

«У когось спина болить, кому брову свербить, а когось на другий день вже не врятували. Як і наявність смаку і нюху. У мене, наприклад, нюх був постійно, а смак їжі був такий, ніби все морською водою оброблене. Солоне, нудотне і відчуття якихось водоростей на зубах. Цілих 15 днів», - зазначила пацієнтка.

 

При цьому Ірина закликала всіх носити маски і дотримуватися дистанції.

«Лікарень у нас мало, лікарі теж люди, хворіють так само. Бережіть себе і близьких! COVID-19 існує. Попри всі масонські змови і домовленості. Попри всі наші вірування в те, що пройде легко і «мене це не стосується», - підкреслила Ірина Яцик.

Нагадаємо, кількість інфікованих COVID-19 в Україні перевищила 400 тисяч осіб, за останню добу - майже 7 тисяч нових випадків.

 

Джерело: УНІАН