На Волині колишнього військовослужбовця ЗСУ судитимуть за державну зраду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.50 € 34.15
На Волині колишнього військовослужбовця ЗСУ судитимуть за державну зраду

Працівники СБУ затримали зрадника під час спроби перетину ним державного кордону України.

Фото stopcor.org.

На Волині колишнього військовослужбовця ЗСУ судитимуть за державну зраду

Завербований російськими спецслужбами чоловік збирав та передавав представнику РФ відомості про військові об’єкти та учасників АТО/ООС

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення державної зради (ч.1 ст. 111 ККУ) колишнім військовослужбовцем Збройних сил України.

Слідство вважає, що завербований російськими спецслужбами чоловік надавав іноземній державі допомогу у проведенні підривної діяльності проти України, збирав та передавав представнику Російської Федерації відомості про військові об’єкти, які дислокуються на Волині, та учасників АТО/ООС.

Працівники УСБУ у Волинській затримали викритого у державні зраді колишнього військового 4 березня 2020 року під час спроби перетину ним державного кордону України.

До протиправної діяльності він намагався залучити й інших проросійськи налаштованих громадян.

Працівники УСБУ у Волинській області затримали викритого у державні зраді колишнього військового 4 березня 2020 року під час спроби перетину ним державного кордону України.

Тепер обвинуваченого у вчиненні цього злочину чоловіка, який перебуває під вартою, очікує лава підсудних.

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури