На Волині ще один район може потрапити до червоної зони - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
На Волині ще один район може потрапити до червоної зони

Дотримуйтеся правил карантину!

Фото Pixabay.

На Волині ще один район може потрапити до червоної зони

Захворюваність на коронавірусну хворобу за останній місяць набула значного поширення, кількість захворювань збільшилась в 5 разів

За показниками захворюваності є тенденція переходу Маневицького району до червоної зони, при цьому запроваджують жорсткі обмеження, від яких страждає малий та середній бізнес, пересічні громадяни, повідомили у Маневицькому районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, передає volyninfa.

Через велике навантаження не вистачає лікарів та середнього медичного персоналу. При цьому обласні лікувальні установи також переповнені та відмовляють в госпіталізації.

У такій карантинній зоні школи переводять на дистанційну форму навчання, припиняють роботу магазини промислової продукції (за виключенням тих, що здійснюють торгівлю засобами гігієни), заклади громадського харчування (за виключенням тих, хто здійснює довезення замовлення додому), спортзали та фітнес – центри, обмежують рух залізничного та автомобільного громадського транспорту.

Зі слів директора КП «Маневицька ЦРЛ» Олега Бегаля – стаціонарні відділення змушені збільшувати кількість ліжкомісць через велике навантаження хворими на COVID-19 та з підозрою на дане захворювання. Збільшується кількість ускладнень від даної хвороби та хворих, що потребують кисневої терапії.

Через велике навантаження не вистачає лікарів та середнього медичного персоналу. При цьому обласні лікувальні установи також переповнені та відмовляють в госпіталізації.

Тому, щоб запобігти критичній ситуації з неможливістю надання медичної допомоги всім, хто її потребує, необхідно кожному жителю Маневиччини дотримуватись карантинних обмежень та уберегти себе від інфікування, зокрема:

  • Дотримуватись маскового режиму у всіх громадських місцях, зокрема і в громадському транспорті, при цьому маска повинна бути вдягнути правильно – закривати ніс та рот;
  • Вимагати дотримання маскового режиму покупців в магазинах, на ринку, відвідувачів перукарень, інших закладів побутового обслуговування;
  • Утриматись від масових контактів, не влаштовувати гучних святкувань вдома чи в закладах громадського харчування, не організовувати масові заходи в колективах, в громадських місцях;
  • Відкладіть відзначення одруження, христин, іменин, ювілеїв до кращих часів;
  • При наявності симптомів коронавірусної хвороби – не відвідуйте громадські місця, залишайтесь вдома і повідомте про це сімейного лікаря.

Працівники Держпродспоживслужби району продовжують здійснювати перевірки дотримання карантинних заходів спільно з районним відділом Національної поліції. При цьому за порушення протиепідемічних заходів наклали вже 50 штрафів Держпродспоживслужбою та 76 – представниками Національної поліції.

Нагадаємо, в Україні - знову майже 10 тисяч нових випадків COVID-19, на Волині – рекордні 424 зараження та 10 смертей!