На кордоні з країною-агресором продовжується впровадження сучасних інженерно-технічних рішень (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
На кордоні з країною-агресором продовжується впровадження сучасних інженерно-технічних рішень (Відео)

Навіть миша не проскоче.

Фото ДПСУ.

На кордоні з країною-агресором продовжується впровадження сучасних інженерно-технічних рішень (Відео)

На ділянці відділу «Троїцьке», що на Луганщині, облаштовано новітню систему відеоконтролю та сигналізації, під час впровадження якої до того ж ДПСУ зекономила десятки мільйонів гривень

Мультисенсорна система забезпечує контроль за понад 100 км кордону. Вона складається з 15 інтегрованих веж та двох пунктів управління. Потужні камери та сенсори дають можливість однаково ефективно відслідковувати ситуацію на кордоні вдень та вночі. Вони здатні виявити транспортний засіб на відстані 15 км.  Завдяки власним джерелам живлення та акумуляторам система може працювати автономно.

Мультисенсорна система забезпечує контроль за понад 100 км кордону.

Важливо, що нова система значно дешевша за попередні аналоги. Під час облаштування економія склала 40 млн грн бюджетних коштів.

Облаштування кордону з країною агресором не обмежується мультисенсорними системами дистанційного контролю. Такі системи посилюють інженерну складову з протитранспортних ровів, рокадних доріг, огорож та загороджень.

Джерело: Державна прикордонна служба України.