Волинський ветеран війни з Росією розповів, чому мером Луцька має стати Богдан Шиба (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Волинський ветеран війни з Росією розповів, чому мером Луцька має стати Богдан Шиба (Відео)

Костянтин Байчук вважає, що з Богдан Шибою обласний центр має шанс.

Фото facebook.com/BogdanShybaofficial.

Волинський ветеран війни з Росією розповів, чому мером Луцька має стати Богдан Шиба (Відео)

Голова Волинської ГО бойових дій в АТО та ветеранів військової служби «Захисник» Костянтин Байчук розповів, чому Богдан Шиба має стати мером Луцька

Про це він розказав у відеозверненні до лучан, яке опублікували на офіційній фейсбук-сторінці кандидата на посаду Луцького міського голови Богдана Шиби.

Тому зараз, на цих виборах, є реальний шанс, щоб повернути нашому Луцьку справжнє самоврядування і повернути в крісло мера людину незалежну від кланів, незалежну від політичних проєктів.

Звернення подаємо без змін:

«Так сталося, що декілька років тому Луцька міська рада перетворилася в закрите акціонерне товариство з контрольним пакетом акцій, яким володіє обмежена кількість осіб. Можна сказати, практично, одна особа. А замість мера Луцьком керує директор цього акціонерного товариства. Тому зараз, на цих виборах, є реальний шанс, щоб повернути нашому Луцьку справжнє самоврядування і повернути в крісло мера людину незалежну від кланів, незалежну від політичних проєктів. Саме таким, на мій погляд, є Богдан Шиба, який для цього має і достатній життєвий досвід, і досвід роботи на керівних посадах, в тому числі, в Луцькій міській раді», – заявив Костянтин Байчук.

Нагадаємо, у другому турі виборів мера Луцька «Європейська Солідарність» підтримує Богдана Шибу.