Вакцина є! Провідні фармвиробники оприлюднили важливу новину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
Вакцина є! Провідні фармвиробники оприлюднили важливу новину

В компанії заявили, що поки не знайшли суттєвих застережень щодо безпеки вакцини.

Фото Главком.

Вакцина є! Провідні фармвиробники оприлюднили важливу новину

Проміжний аналіз дослідження вакцини перевершує очікування більшості експертів

Компанії BioNTech та Pfizer, які спільно розробляють вакцину від коронавірусу, за попередніми результатами досліджень заявили про її ефективність у 90% випадків. 
Про це повідомляє Главком з посиланням на Reuters.

Заявили про її ефективність у 90% випадків. 

Попередній аналіз зробили після того, коли 94 учасників випробувань захворіли на коронавірус - після цього порівняли, скільки людей отримали справжню вакцину, а скільки - плацебо. Волонтерам вкололи дві дози вакцини або плацебо з інтервалом у три тижні. Загалом у дослідженнях беруть участь близько 44 тисяч осіб.
Щоб уточнити ефективність, Pfizer продовжить випробування до часу, коли кількість хворих на коронавірус серед учасників випробування досягне 164. Окрім того, планують перевірити, як вакцинація вплинула на тяжкість перебігу захворювання. 
Компанії також заявили, що поки не знайшли суттєвих застережень щодо безпеки вакцини та вже у листопаді подадуть вакцину на затвердження американським регулятором (US FDA).
Pfizer та BioNTech - одні з низки розробників вакцини від коронавірусу. Єврокомісія вже попередньо замовила у них 200 млн доз для країн ЄС. Також компанії мають контракт із США, Британією, Канадою та Японією. 

Джерело: Главком.