«Слуга народу» опустилася на третє місце в рейтингу партій – нове опитування - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
«Слуга народу» опустилася на третє місце в рейтингу партій – нове опитування

«Слуги» втрачають популярність.

Фото УП.

«Слуга народу» опустилася на третє місце в рейтингу партій – нове опитування

Якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчим часом, то до парламенту могли б пройти 6 партій, при цьому «Слуга народу»була лиш третьою у рейтингу політсил

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного з 17 по 24 жовтня та з 5 по 8 листопада.

За даними соціологів, партію «ОПЗЖ» готові підтримати 22,1% тих, хто визначився з вибором, «Європейську солідарність» – 19,3%, «Слугу народу» – 18,7%, «Батьківщину» – 9,3%, «Силу і Честь» – 6,6%, Радикальну партію – 5,4%.

За даними соціологів, партію «ОПЗЖ» готові підтримати 22,1% тих, хто визначився з вибором, «Європейську солідарність» – 19,3%, «Слугу народу» – 18,7%, «Батьківщину» – 9,3%, «Силу і Честь» – 6,6%, Радикальну партію – 5,4%. «Голос» готові підтримати 4,7% виборців, інші партії також не долають 5% бар’єр.  

Опитування тривало протягом жовтня – листопада, польовий етап проходив з 17 по 24 жовтня. Методом телефонних інтерв’ю на основі випадкового генерування мобільних номерів опитали 1502 респонденти, які проживають у всіх областях України та в м. Києві (крім АР Крим).

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,6%.

Після опрацювання результатів упродовж 5-8 листопада респондентів повторно опитували, щоб поставити декілька додаткових запитань. Всього повторно погодилися на інтерв’ю 1083 респонденти.  

Джерело: УП.