У лікарні повісилася жінка з COVID-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
У лікарні повісилася жінка з COVID-19

Дотримуйтеся правил карантину!

Фото Pixabay.

У лікарні повісилася жінка з COVID-19

У неї залишилися чоловік і син

У лікарні Глухівського району Сумської області в середу, 11 листопада, повісилася 53-річна жінка з підтвердженим COVID-19.

В жінки розвинулася двостороння пневмонія, на момент госпіталізації пацієнтка була у важкому стані. Наступного дня її тіло в туалеті виявила сусідка по палаті.

Пацієнтка надійшла до інфекційного відділення 10 листопада з району, у неї вже був діагноз «коронавірус».

«РБК-Україна» з посиланням на поліцію Глухівського району передає, що в жінки розвинулася двостороння пневмонія, на момент госпіталізації пацієнтка була у важкому стані.

Наступного дня її тіло в туалеті виявила сусідка по палаті. Вона повідомила про це медперсонал. Ні співробітники лікарні, ні родичі не помічали нічого дивного в поведінці загиблої.

Поліція порушила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК (умисне вбивство з позначкою «самогубство»). Слідство повинно встановити деталі події.

Раніше вже було відомо про суїциди інфікованих Covid-19 українців. Зокрема, в Києві наклали на себе руки чотири Covid-19-позитивних.

Медики припускають, що коронавірусна інфекція вражає судини центральної нервової системи. Через це у психічно здорових людей з’являються суїцидальні думки.

Читайте також: Скільки ще українців піде з життя через коронавірус.