В Японії уже милуються рівненським Тунелем кохання - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.84
В Японії уже милуються рівненським Тунелем кохання

Найбільш популярне серед японців туристичне місце в Україні!

Фото youtube.com.

В Японії уже милуються рівненським Тунелем кохання

Презентували поштові марки

Марки з рівненським Тунелем кохання презентували у японському місті Хіно, де базується Олімпійська збірна України з карате-до. Про це журналістам Суспільного повідомив посол України в Японії Сергій Корсунський.

Марки «Україна-Японія» випустила пошта Японії за сприяння Посольства України в цій країні. Фотографії для цього проєкту надані Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ» та українським фотографом В'ячеславом Присяжнюком, – розповіла друга секретарка Посольства Віолетта Удовік. Зображення для марок відбирали наступним чином: пам’ятник видатній особистості, замок, пам’ятка дерев’яної архітектури (церква) і найбільш популярне серед японців туристичне місце в Україні.

 

 

Зображення для марок відбирали наступним чином: пам’ятник видатній особистості, замок, пам’ятка дерев’яної архітектури (церква) і найбільш популярне серед японців туристичне місце в Україні.

Таким чином на марках видрукували монумент Богдану Хмельницькому, що розташований в Києві на Софійській площі і є пам’яткою національного значення ХІХ-го століття. На марці із замком – «Ластівчине гніздо» на 40-метровій скелі над Чорним морем у Криму. Це неоготична пам’ятка національного значення, заснована у ХІХ столітті.

У категорії «дерев’яна архітектура» на мірці зобразили церкву Святого Духа у Потеличі 1502 року. Вона є найстарішим тридільним храмом в Україні і включена у список світової спадщини ЮНЕСКО. На четвертій марці – «Тунель кохання». Це п’ятикілометровий «коридор» з дерев у формі арки вздовж колії, що від Клевані до Оржева. На туристичній карті Рівненщини він з’явився орієнтовно 10 років тому.

«Тунель кохання» у Рівненській області – справді найбільш популярне серед японців туристичне місце в Україні. Їм він дуже подобається, і я їх розумію, – так посол Сергій Корсунський пояснює те, як клеванська локація потрапила на поштові марки Японії.

 

 

Також він додав, що за кілька днів марки будуть доступні у продажу онлайн на сайті пошти Японії. Ціна однієї марки з «Тунелем кохання» – 84 єни, за нинішнім курсом це 22,5 гривні.