На Волині професійне училище відправило на передову сто кілограмів вареників - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
На Волині професійне училище відправило на передову сто кілограмів вареників

Щоб доправити смачний вантаж, вареники залили смальцем.

Фото Газета Полісся.

На Волині професійне училище відправило на передову сто кілограмів вареників

Майстри виробничого навчання Камінь-Каширського вищого професійного училища підготували 6 відер вареників, що їх волонтери доправлять в зону АТО/ООС на Луганщину

Згуртувавшись для благодійної справи, педагоги навчального закладу вкотре допомагають нашим бійцям продуктами та словами підтримки, пише газета «Поліся». Так, борошно, картопля та смалець, принесені із дому, буквально за кілька годин перетворилися на сотні смачних виробів.

 

 

«На уроках виробничого навчання учні закладу зробили відповідні заготовки: тісто, начинку, засмажку. А місію ліплення вручну заповзяті педагоги взяли на себе»

«На уроках виробничого навчання учні закладу зробили відповідні заготовки: тісто, начинку, засмажку. А місію ліплення вручну заповзяті педагоги взяли на себе», — інформують у ВПУ.

 

  Щоб доправити смачний вантаж, зберігши повноцінний вигляд продуктів, вареники спочатку зварили, охолодили та залили смальцем.
До слова, у стінах училища встановлена благодійна скринька, внески з якої спрямовують на потреби українських воїнів-визволителів.
Леся Мінібаєва.

Джерело: Газета «Полісся».