Багатодітному батькові, який ледве не забив чоловіка біля сільського магазину на Горохівщині, дали умовне - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 34.40
Багатодітному батькові, який ледве не забив чоловіка біля сільського магазину на Горохівщині, дали умовне

Побилися до крові.

Фото з відкритих джерел.

Багатодітному батькові, який ледве не забив чоловіка біля сільського магазину на Горохівщині, дали умовне

Бійка сталася біля сільського магазину і ледве не закінчилася для одного з чоловіків фатально

Поблизу продуктового магазину селі Холонів Горохівського району побилися чоловіки. Один з них ледь не до смерті побив іншого, завдавши численні удари ногами по голові. Суд призначив злочинцю, в якого на утриманні перебуває троє неповнолітніх дітей, умовне покарання.

Про це йдеться у вироку Горохівського районного суду Волинської області,передає ІА Волинські новини.

Інцидент стався ще торік 29 грудня. Тоді пізно ввечері на території продуктового магазину у селі Холонів Горохівського району побилися двоє чоловіків. Між ними виник конфлікт, який переріс в бійку. Один з чоловіків наніс іншому численні удари ногами по голові.

Внаслідок побоїв потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження, які ледь не призвели до його смерті, зокрема у побитого була важка черепно-мозкова травма.

У суді обвинувачений не заперечував своєї вини, він розкаявся у вчиненому та просив суворо його не карати.

 

Врахувавши всі обставини справи, зокрема і те, що в обвинуваченого перебуває на утриманні троє неповнолітніх дітей та відсутність претензій потерпілого, суд призначив йому покарання у виді п’яти років позбавлення волі, змінивши на два роки умовного.

Джерело: ІА Волинські новини.