Біля стін лікарні померла 53-річна жінка через відмову лікарів їй допомогти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
Біля стін лікарні померла 53-річна жінка через відмову лікарів їй допомогти

У жінки були симптоми інсульту.

Фото пресс-служба КГГА.

Біля стін лікарні померла 53-річна жінка через відмову лікарів їй допомогти

Нещасна померла прямо під відділенням лікарні

53-річна Світлана Гончар з Боярки (Київська область) померла від серцевого нападу під відділенням реанімації Боярської лікарні. У жінки були симптоми інсульту, проте медики відмовилися її госпіталізувати і не надали вчасно медичну допомогу.

Вона все це чула і напевно в цей час від нервів у неї стався серцевий напад.

Про це йдеться в сюжеті «Громадського».

За кілька днів до смерті, коли Світлана відчула нездужання, вона викликала бригаду «швидкої», проте лікарі відмовилися приїжджати.

Тоді хвороба у жінки тільки розвивалася і спостерігалися симптоми інсульту. Жінку привезли в реанімацію Боярської лікарні у вкрай важкому стані, але лікарі відмовилися приймати хвору і сказали їхати в лікарню до Білої Церкви.

«Вона все це чула і напевно в цей час від нервів у неї стався серцевий напад», – розповів чоловік Світлани.

Жінка померла прямо під відділенням лікарні.

Директор департаменту комунікацій НСЗУ Тетяна Бойко зазначила, що під час пандемії і переведення медичних установ у формат роботи з «ковідними» хворими, медики повинні були надати екстрену медичну допомогу хворій.

Читайте також: Був інсульт, а став COVID: волинянина поховали без відспівування та у мішку, а спецкостюми робочих вкинули до ями (Відео).